Aida1 - گروه هفت هنر/ 7artsgroup
رفتن به مطلب
اخبار و اعلامیه ها
 • هرگونه کپی برداری از متن های سایت بدون اعلام منبع و یا رمان های نویسنده های سایت پیگرد قانوی خواهد داشت/هرگونه استفاده و کپی از کتاب های ویراستاری شده و ترجمه شده و تالیف شده در این سایت بدون مجوز کتبی از مدیر کل سایت ممنوع است و پیگرد قانونی خواهد داشت. فایل کتاب های پی دی اف شده در تالار ادبیات / رمان های ایرانی / رمان های خارجی / داستان های کوتاه/ فروش صنایع دستی در بخش فروشگاه / اطلاعیه ی درخواست طراحی جلد کتاب / اطلاعیه ی ثبت نام کاربر ویژه / اطلاعیه ی بخش ماهنامه / به سایت هفت هنر خوش آمدید.
 • برای تعیین سطح جهت شرکت در ترم های آموزش نویسندگی به بخش مسابقه امتحان ویراستاری مراجعه فرمایید
 • نفیسا تیم/‬ https://www.nafisateam.com !به سایت هفت هنر خوش آمدید

Aida1

عضو

آخرین بار برد Aida1 در 25 اردیبهشت

Aida1 یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

685 Excellent

درباره Aida1

 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

9,474 بازدید کننده نمایه
 1. سلام ... اولین چیزی که توجه رو جلب می کرد نام‌زیباش بود . پیرنگش می شه گفت خوب بود ، کمی ایراد نگارشی در رمان دیده می شد که با یه ویراستاری حل می شه . دیالوگ ها داستان رو جلو می بردن و این نقطه ی قوتِ خوبی بود ! فقط کمی در فضاسازی و حس آمیزی تلاش بیشتر کنید . موضوع رمان هم جالب بود . و فکر می کنم داستان هنوز به نقطه‌ی اوجش نرسیده ! موفق باشید و پایدار .
 2. نقد رمان میراث من عذاب . خب اولین چیزی که توی دید اول نظر خواننده رو برای خوندن رمان جلب می کنه اسمشه که کاملا متناسب با رمان انتخاب شده . موضوع رمان در عین واقعی و تلخ بودنش زیباست ! شخصیت پردازی می تونم بگم عالی بوده که تونستید محکمی و احساسی بودن شیرین و مردونگی امیرحسام‌ رو نشون بدین . پیرنگ می تونم بگم خوب بود . فضاسازی هم متوسط بود و ای کاش برای اوایل رمان بیشتر روش کار بشه . حس آمیزی هم خوب بود . کمی ایراد نگارشی در رابطه با علائم نگارشی بود که خب با کمی تمرین و تکرار حل می شه . امیدوارم که از انتقادهام ناراحت نشده باشید نویسنده ی عزیز ... و در آخر اینکه براتون آرزوی موفقیت دارم و با توجه به اینکه این رمان اولین کار شما بوده ، می تونم بگم استعدادِ ویژه ای در نوشتن دارین .
 3. سلام ... من چون در مسافرت هستم ، وقت نکردم رمان رو کامل بخونم اما تا جایی که خوندم نظرهام رو می گم : ۱_شخصیت پردازی خیلی خوب بود . ۲_حس آمیزی خوب بود . ۳_علائم نگارشی بیشتر باید کار بشه . و در آخر اینکه موفق باشید و به نظرم در کل داستان خوبی بود و جای تلاش و بهتر شدن هم داشت .
 4. بله اما هنوز هم می تونستن بهتر بنویسن .
 5. خوب بود اما هنوز هم جای تلاش داره .
 6. همون تیکه ی زلزله ، البته اگه بیشتر توصیف می شد .
 7. به عقیده ی من هم به نکته ی مهمی اشاره کردین و من که این قسمت از رمان رو خوندم ، با خودم فکر کردم که چطور این قدر سریع راضی به دادن بچه شون شدند . اون هم بچه ای که تازه به دنیا اومده !
 8. با نظر شما کاملا موافقم ، اندیشه جان اگه این ایرادها رو برطرف کنند ، داستان عالی تر خواهد شد .

درباره گروه هفت هنر

گروه هفت هنر با هدف ترویج فرهنگ هنر در فضای مجازی راه اندازی شده است.

تمامی حقوق برای گروه هفت هنر محفوظ می باشد و

کپی برداری از پوسته یا قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد . )

اطلاع از اخرین خبر ها

اطلاعات تماس

https://www.nafisateam.com/fa

اطلاعات مهم

By using this site, you agree to our شرایط استفاده.