بهترین خاطرهI جایزه نقدی صد هزار تومان I استاد محمد طهرانی - صفحه 2 - خاطره ها - گروه هفت هنر/ 7artsgroup
رفتن به مطلب
اخبار و اعلامیه ها
  • هرگونه کپی برداری از متن های سایت بدون اعلام منبع و یا رمان های نویسنده های سایت پیگرد قانوی خواهد داشت *** هرگونه استفاده و کپی از کتاب های ویراستاری شده و ترجمه شده و تالیف شده در این سایت بدون مجوز کتبی از مدیر کل سایت ممنوع است و پیگرد قانونی خواهد داشت. فایل کتاب های پی دی اف شده در تالار ادبیات / رمان های ایرانی / رمان های خارجی / داستان های کوتاه ***فروش صنایع دستی در بخش فروشگاه *** اطلاعیه ی درخواست طراحی جلد کتاب *** اطلاعیه ی ثبت نام کاربر ویژه *** اطلاعیه ی بخش ماهنامه *** به سایت هفت هنر خوش آمدید.
  • برای تعیین سطح جهت شرکت در ترم های آموزش نویسندگی به بخش مسابقه امتحان ویراستاری مراجعه فرمایید
  • نفیسا تیم/‬ https://www.nafisateam.com !به سایت هفت هنر خوش آمدید
  • اطلاعیه ها

• نسرین قلندری/ مدیرکل

چاپ کتاب   دوشنبه, 20 آذر 1396

هیات انتخاب کتاب برای چاپ : استاد محمد طهرانی نیکجو - استاد علی پاینده - استاد محمد ابهری - استاد  امیر مددی شرایط چاپ کتاب را در این اطلاعیه بخوانید: نویسنده ی عزیز پس از اتمام تالیف کتاب در بخش تالیف رمان، و یا  ترجمه و یا اشعار و ... و  پایان ویراستاری در سایت هفت هنر و  با اطمینان از این که کتاب شما در سایت ها و کانال های دیگر  موجود نیست.  کتاب را در بخش درخواست چاپ ثبت کنید تا نسبت به بررسی کتاب برای  چاپ اقدام شود. شایان ذکر است که کتاب با هزینه ی سایت منتشر خواهد شد و شرایط فروش و قرارداد مابین نویسنده و ناشر یعنی سایت هفت هنر  در طی قراردادی مجزا جهت بررسی و امضاء  برای نویسنده ارسال خواهد شد.  - نوشته در همین سایت تالیف یا ترجمه و ... شده باشد. ( نوشته در مراحل نوشتن توسط هیات انتخاب کتاب خوانده می شود) - نوشته جذابیت لازم برای تایید هیات بررسی کتاب را داشته باشد. ( با تایید هیات بررسی و انتخاب کتاب برای چاپ) - نوشته از پیرنگ مناسب برخوردار باشد. ( با تایید هیات بررسی و انتخاب کتاب برای چاپ) - درست نویسی  ( با تایید هیات بررسی و انتخاب کتاب برای چاپ) - استفاده ی مناسب و به جا از علامت های نگارشی ( با تایید هیات بررسی و انتخاب کتاب برای چاپ) - نداشتن اشتباه های نوشتاری یا معنایی ( با تایید هیات بررسی و انتخاب کتاب برای چاپ) - نداشتن صحنه های غیر اخلاقی- نداشتن صحنه های غیر اخلاقی -فعالیت مستمر و حضور در سایت    - داشتن حداقل دویست دنبال کنند0 در سایت       تنظیمات اعلامیه با آرزوی موفقیت     تیم مدیریت هفت هنر شرایط  
نسرین قلندری/ مدیرکل

بهترین خاطرهI جایزه نقدی صد هزار تومان I استاد محمد طهرانی

پست های پیشنهاد شده

بسیار خوب آبان ماه هم تمام شد و به ماههای دیگری که پشت سر داریم پیوست ، با پایان آبان فرصت خاطره نویسی برای شرکت در مسابقه به پایان رسید ، اما این به آن معنی نیست که منبعد نمیتوانید برای این بخش خاطره ارسال کنید ، بلکه درست برعکس بخش خاطره ها همیشه از خاطرات تلخ و شیرین شما دوستان عزیز استقبال می کند ، همانطور که شاهد بودید در همین بخش مسابقه هم خاطره تلخ داشتیم هم خاطره شیرین ، غیر از این هم انتظار نیست چرا که زندگی بر یک روال نمی چرخد ، آنچه که اهمیت دارد و میتوان از مجموع خاطره ها نتیجه گرفت همین است که خوشی هم می گذرد ، ناخوشی هم می گذرد ، نه در خوشیها خودمان را گم کنیم ، نه در تلخیها صبر خود را از دست  بدهیم و در هر حالتی صبور باشیم و شاکر .

نهایت از فرد فرد شما دوستان عزیز که همراه بودید و با ارسال خاطرات زیبای خودتون در این فراخوان شرکت فرمودید صمیمانه سپاسگزارم ، یک سپاس ویژه هم از استاد قلندری دارم بخاطر حمایت و همراهی و ارسال خاطره به شعر که در نوع خودش بی نظیر بود .

• Like 6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اما در مورد  خاطره های ارسالی باید بگم ؛ سرجمع من که لذت بردم و همراه شما گاهی پای صحبت جنین با پروردگارش نشستم ، گاه مزارع زیباو سرسبز لاهیجان ، یا بهشتی در خوزستان را مجسم کردم و گاهی هم با عاشقانه های شما که از صبح تلخ بهاری و دلتنگی برای  یار آسمانی گفتید ،  یاد عاشقانه های جوانی و نا فرجام خودم افتادم ، گرچه گفته شده برای عشقهایی که نثارکردید و به نتیجه نرسید نگران نباشید چرا که انرژی عشق در کائنات ماندگار است ، مضاف اینکه هر عشق صیقلی است بر روح و آمادگی برای پذیرش عشق حقیقی  عشقی که زوال ندارد ، عاشق او که خود عاشق ترین است ، موضوعی که بعدها به آن ایمان آوردم  ،  در ادامه از خاطرات شاد چون سوغات کربلا خوشحال شدم و از خاطرات تلخ متاثر ، خلاصه فضاسازی و توصیف های خوبی که داشتید باعث شد بخوبی حال و هوای شما رو درک کنم ، از ریزش سقف گرفته تا شیشه شکاندن بچگی ، از خاطره آقا بزرگ تا خاطره ای که باعث شد یادی از بخشش خداوند کنیم  ، از معجزه ای لا به لای تلخی ها تا یادی از زحمات مادران که عاشقانی بیعار هستند ، و از تحولی در شلمچه تا انشای زیبای ما یه نفریم ، و از خاطره قشنگ گربه پریسا تا کودکی شیرین و تاب بازی و بالاخره از اشتباه تا خاطره زیبای مادر و یادی از کوچه های قدیمی با همسایه هایش ، همه و همه در جای خودش عالی بود ، و انتخاب یکی بعنوان بهترین ، کاری بسیار سخت شد ، بهمین خاطر صادقانه خدمتتون عرض میکنم تا این لحظه که دو بار همه ی خاطرات رو خواندم موردی بعنوان بهترین در ذهن ندارم ، از نظر من همه ی خاطره ها بهترین است ، خاطره با داستان تفاوت اساسی دارد به این شکل که ، داستان در ذهن نویسنده شکل می گیرد و میتواند تماما یا قسمتی از آن تخیلی باشد ، اما خاطره ربطی به تخیل ندارد اتفاقی است که افتاده یا یادی است از مقطعی در گذشته ، تنها مزیتش میتواند در نوع نگارش و توصیف ماجرا باشد ، بهر حال خواستم بدانید که همه ی شما بیست  نفر از نظرمن بهترین هستید و اگر بناچار یک نفر انتخاب شد صرفا بخاطر نفس مسابقه هست ، ضمن سپاسی دوباره از تک تک شما که شرکت داشتید، سلامت و موفقیت هر چه بیشتر  در تمام مراحل زندگی را از خدای مهربون برایتان مصرانه خواستارم ، شاد و همیشه سربلند باشید .

• Like 7

لینک به ارسال

شنیدم یکی از دوستان گله کرده بودن که من خاطره ایشون رو لایک نگذاشتم ، وقتی نگاه کردم دیدم همچین چیزی نیست و نه تنها تمام خاطرات رو لایک گذاشتم بلکه در یادداشتی که بعنوان نظر نوشتم از تمام خاطره ها نام بردم و از این گذشته بدقولی رو به جان خریدم صرفا به این خاطر که هنوز هم دلم نمیاید یکی را بعنوان بهترین انتخاب کنم ، عزیزان خواهش میکنم قبل از اینکه هر ذهنیتی داشته باشید این یادداشتها رو ملاحظه کنید ، همه ی شما مثل فرزند خودم هستید ، مطمئن باشید با اینکه هیچیک را ندیدم ، از آنجا که از نوجوانی به نویسندگان ارادت خاص داشتم همچنان هم ارادت دارم و بیش از هر قشر دیگر مورد احترامم هستند ، در آخر باز هم تکرار میکنم همه ی خاطره ها از نظر من بهترین است ، ای کاش به حکم مسابقه ناچار به انتخاب نمیشدم .

• Like 6

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره گروه هفت هنر

گروه هفت هنر با هدف ترویج فرهنگ هنر در فضای مجازی راه اندازی شده است.

تمامی حقوق برای گروه هفت هنر محفوظ می باشد و

کپی برداری از پوسته یا قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد . )

اطلاع از اخرین خبر ها

اطلاعات تماس

https://www.nafisateam.com/fa

اطلاعات مهم

By using this site, you agree to our شرایط استفاده.